Mikrotek Miteks
MİTEKS 2.0 Konfeksiyon Yönetim Sistemi:Konfeksiyon üretimi yapan firmaların modelhaneden sevkiyata kadar olan tüm üretim aşamalarının, takip ve planlamalarını kolaylıkla yapabilmeleri için tasarlanmış bir yazılımdır.

Miteks 2.0 Windows 9X, Windows ME, Windows 2000, WindowsXP platformlarında çalışan multiuser bir yazılımdır.

Kullanıcılara tarih, terminal, firma bazında görme,silme,kayıt yetkileri tanımlayarak güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Miteks 2.0 tüm kayıtlar için, mevcut kaydı ilk oluşturan kullanıcı adı ve oluşturduğu tarih, en son değişiklik yapan kullanıcı adı tarih, o kaydı silen kullanıcı adı ve tarih bilgisini, kullanıcıdan bağımsız olarak log tutmaktadır.

Programda masa üstünde sınırsız sayıda pencere açabilirsiniz. Bu pencerelerdeki kayıt,silme,değişiklik vs. gibi işlemleri ortak kullanımlı tek bir araç çubuğunda gerçekleştirebilirsiniz. Bu araç çubuklarındaki işlevleri mouse kullanmadan klavye tuşları ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin kayıt işlemi için Ctrl+S tuşları gibi.

Rapor dizaynları kullanıcı tarafından düzenlenebilmektedir. Tüm raporları excel,word,txt,html dosya formatında kullanabilirsiniz