Mikrotek Mishop Mishop Mağaza Satış Yönetimi:Örme kumaş üretimi ve satışı yapan firmalar için tasarlanmış bir üretim ve planlama programıdır.

Programda İplik Satışı, Ham Kumaş Satışı, Boyalı Kumaş Satışı, Fason Örme ve Fason Boya Üretim ve Planlaması yapılabilmektedir.

Kumaşcı programı Windows 9x,Windows ME, Windows 2000,Windows NT Windows Xp işletim sistemleri altında çalışabilen çok kullanıcılı bir programdır.

Kullanıcılara firma ve terminal bazında görme, kayıt,silme gibi yetkiler vererek güvenli kontrol sağlayabilirsiniz.

Kayıtları ilk oluşturan kullanıcı adı tarihi, bu kayıtlarda en son değişiklik yapan kullanıcı adı tarihi ve bu kayıtları silen kullanıcı adı ve tarih bilgisini izleyebilirsiniz.

Program masa üstünde sınırsız sayıda pencere açabilirsiniz. Bu pencerelerdeki kayıt, silme, değişiklik vs. gibi işlemleri ortak kullanılılımlı tek bir araç çubuğunda gerçekleştirebilirsiniz. Bu araç çubuklarındaki işlevleri mouse kullanmadan klavye tuşlarıyla gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin Kayıt işlemi için Ctrl+S tuşları gibi.

Rapor dızaynları kullanıcılar tarafından düzenlenebilmektedir. Tüm raporlar excell,word,txt,html dosya formatında kullanabilir.

Direk muhasebe entegrasyonu sayesinde tüm modüllerdeki kayıtların muhasebe fişlerini otomatik oluşturabilirsiniz.

Sınırsız sayıda döviz cinsi tanımlayabilir ve bu döviz cinslerine göre hareket kayıtları gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız sayıda şirket açabilirsiniz.