MİKROTEK SOFT   
“Yazılım dünyasındaki çözüm ortağınız...”


Firma Profili:


Sürekli Değişim ve Güçlenerek Gelişim...


1991 yılından itibaren bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan MİKROTEK, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel yaklaşımını, kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunuyor.

Alanlarında başarılarını kanıtlamış gelişime açık takımımızla, müşterilerimize ve onların müşterilerine en iyiyi; en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde sağlamayı amaçlıyoruz. Takımımızın yazılım ve donanım ortamdaki uluslararası gelişmeleri yakından izlemeleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için gereken tüm olanakların sağlanmasına öncelik vermekteyiz.

Portföyümüzün ana elementi olan yazılım geliştirme hizmetinde size özel çözümler üretmek için yola çıktık. Her türlü teknolojik yeniliği yakından takip edip uygulamanın yanında, yeni teknolojiler üretmenin de başarının anahtarı olduğunun bilincindeyiz.Bu anlayışla kurulan Yazılım Geliştirme Departmanı güçlü ve dinamik bir teknik kadroya sahiptir. Takım çalışmasının doğurduğu sinerjinin gücüyle büyük projelere imza atan ekibimiz MS Windows,MS Windows CE, Windows XP, Unix/Linux, ve daha birçok platform için yazılım üretmektedir.

Yeni yapacağı atılım ve projelerle Türkiye'de birçok ilke imza atmayı hedefleyen MİKROTEK sizlere yüksek performans ve kaliteyi düşük maliyetlerde sağlamakta, profesyonel ve aktif kadrosuyla size her zaman en uygun çözümleri sunmaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz:


Vizyon

MİKROTEK olarak vizyonumuz ;

"Öncelikle ülkemizde ve sonra tüm dünyada teknolojiye yön veren bir kurum yapısına kavuşarak, bilgi, birikim ve gelişme azmimizi tüm dünya insanlarının faydası için kullanmaktır."

Misyon

MİKROTEK, mevcut işinizi en ileri teknolojik yöntemlerle geliştirip, dijital dünyaya taşıyan çözüm ortağınızdır.

Müşterilerimize; en gelişmiş, en güvenilir, ve en yüksek performanslı hizmeti, en yüksek kalite standartlarında vermektir.

Topluma ve Doğaya; en yüksek saygıyı göstermektir

Saygılarımızla...